שלטי פח​

לפני שפונים לפרסום ברשתות החברתיות או בטלוויזיה, עסק צריך לפרסם בשיטה הבסיסית והוותיקה – שלטי פח הנמצאים ליד העסק או בכבישים הראשיים

כשאנחנו נוסעים בדרכים, אנחנו לא תמיד שמים לב או מתייחסים, אבל אנחנו נתקלים בלא מעט שלטי פח שמפרסמים מגוון רחב של מוצרים ושירותים. כל השלטים אשר תלויים בצד הכבישים עשויים מפח והסוג הזה של השילוט הוא הפופולארי ביותר. כבר בימי עבר, כאשר עסקים הבינו ששילוט הוא בגדר חובה כדי למשוך לקוחות, החלה עבודה עם שלטי פח אשר היו מפוזרים בסביבתו של בית העסק.

 

כעת, שלט פח במיקום איכותי יכול לעלות לא מעט כסף. עם זאת, אפשר גם לקנות שלט פח קטן שמיועד להיות מוצב מחוץ לחנות קטנה, ובכך ליצור אפשרות שאנשים ייחשפו למסר ויכנסו לחנות כדי לבדוק אותו.

 

ליצור מסר נכון

יש לא מעט אפשרויות כשמתעסקים עם שלטי פח. אפשר לשים אותם במסגרת מיוחדת, לייצר אותם בגדלים שונים ובצורות מיוחדות, וכמובן, לשחק עם המסר. מרבית העסקים הקטנים אוהבים להזמין שלטי פח עם שם העסק, אך לעיתים עדיף לפרסם מסר אחר, כמו מספר טלפון או הנחה משמעותית, תלוי במקום ובאופי העסק. חברות רבות אשר משווקות את שלטי הפח ללקוחות עוזרות לעיתים בחשיבה על הקונספט ומייעצים איזה סוג שלט כדאי לרכוש ומה סוג המסר שכדאי לפרסם.

 

היתרון בשלטי פח קטנים הוא האפשרות להזמין שלט קטן שיהיה ניתן להזיז ממקום למקום. את השלט אפשר לייצר בכל גודל ולמעשה ליצור שלט פח נייד שאפשר להזיז בין מקום למקום עד מציאת המקום האידיאלי.

 

השלטים מיוצרים באמצעות הדבקה של מדבקה צבעונית על הפח, מה שמאפשר את החלפת המסר מפעם לפעם. ההדפסות וההדבקה איכותיות מאוד ואין מה לדאוג לקילופים או חלודה, שכן הטכנולוגיה והניסיון של החברות המייצרות את השלטים הוא גדול והעבודה היא איכותית מאוד. העבודה נעשית במהירות ואפשרות הזמנת שלטים חדשים היא ריאלית יותר מבעבר, אז הכנת השלט לקח לא מעט זמן.

 

לא הולך לשום מקום

השלטים החדשים נשמרים לאורך זמן שכן איכות החומרים היא טובה וכשעושים הזמנה של שלט פח לא צריך לדאוג שבקרוב תצטרכו להחליפו. שלטי פח הם השלטים הפופולאריים ביותר בעולם השיווק, מהקטנים אשר מוצבים בעסקים הקטנים והבינוניים, ועד לשלטי החוצות שמוצבים בכבישים המרכזיים בארץ.

 

למרות כניסתם של שלטים חשמליים ואחרים, שלטי הפח לא הולכים לשום מקום. האיכות של ההדפסה והפח רק משתפרת ונראה שהשלטים הללו יהיה תמיד בסביבה, בפורמט כזה או אחר. בתור בעל עסק, אי אפשר לוותר על שיווק איכותי והשגת יתרון יחסי על המתחרים. שלט פח איכותי, בשילוב מסר טוב ועבודה נכונה מבחינת מיקום, יגדיל את הרווחים בצורה משמעותית ויגרום ללקוחות להיכנס לחנות, גם אם "רק לבדוק" אם הפרסום נכון.

 

כל עסק מפרסם את עצמו בצורה זו או אחרת, ולפני שמתחילים קמפיין פרסומי ענק במדיה כמו טלוויזיה, רדיו, או רשתות חברתיות באינטרנט, כדאי לזכור את הבסיס בדמות שלט פח איכותי.

ביג מדיה , מתקני פרסום בע"מ

רחוב גיסין 75 (בתוך המתחם) פתח תקווה

טל' 03-9221048

יצחק  054-4490906

רועי 054-6390906

פקס 03-9235243

דוא"ל :Bigmedia@Bezeqint.Net

ביג מדיה , מתקני פרסום בע"מ    |    רחוב גיסין 75 (בתוך המתחם) פתח תקווה    

רועי 054-6390906|    פקס 03-9235243    |    דוא"ל :bigmedia@bezeqint.net