ארגז תאורה​

מטרתם של ארגזי תאורה הוא לגרום להבליט מוצר מסוים ולגרום ללקוח לרכוש אותו לאחר הכניסה לבית העסק. ארגז תאורה אשר מציג את הסחורה בצורה מגרה יגדיל את המכירות

כאשר לקוח הקשיב למסרים הפרסומיים ונכנס לתוך בית העסק, הוא מצפה לקבל מה שהוא ראה/שמע עליו. העסק הבטיח משהו ועליו לקיים זאת ולכן, גם פנים העסק חייב להיות מזמין מאוד, ובעיקר ברור ומוכר. כדי להשיג את האפקט הזה, אפשר להשתמש בארגזי תאורה שיבליטו את הסחורה ויגרמו ללקוח לרצות אותה.

 

ארגזי תאורה באים לידי ביטוי בעיקר במסעדות של אוכל מהיר. שלל האפשרויות מוצגות על ארגזי תאורה התלויים מעל המוכרים וגורמים ללקוח לראות את האוכל בצורה ברורה ומגרה. עם זאת, אפשר לעבוד עם ארגזי תאורה בשלל עסקים, וליצור בית עסק הממוקד מכירה בצורה נכונה. זה יכול לעבוד גם בחנויות מכוניות, בחנויות תמרוקים ולמעשה, בכל בית עסק שרוצה להציג את הסחורה שלו בצורה מושכת, אשר שכבר הצליח למשוך את הלקוח לחנות.

 

מכל הכיוונים

גם במקרה של ארגזי תאורה, ניתן למקסם את השימוש. הארגזים החדשים עשויים מחומרים איכותיים וניתן אפילו לייצר ארגז מסתובב עם כמה כיוונים של מסרים. בצלע אחת, ההמבורגר החדש, בצלע השנייה, התוספות, בצלע השלישית מוצעים כל המשקאות ובצד הרביעי – הפרסים שמגיעים לילדים עם הזמנת הארוחה הנכונה.

 

מיקסום המסר השיווקי הוא חשוב מאוד וארגז תאורה הוא כלי שיווק מרשים מאוד. הוא גם בולט, הוא יכול גם להסתובב, ועם מסר ותמונה נכונה, הוא יגרום לאנשים להתלהב ממה שהעסק יכול להציע. הצבת ארגז תאורה לא נוגדת שיווק נכון באמצעות שילוט ועלונים, כשמדובר למעשה בשלב הבא. בשלב בו הלקוח נמצא כבר בתוך העסק ומעוניין להזמין את האוכל או הצעצוע, או הבגד הנכון.

 

בתור בעל עסק, ארגזי תאורה יכולים גם לכוון את הלקוח לכיוון שתרצו. אם יש מוצר שעסק רוצה לדחוף יותר, הוא יכול לייצר שלט עם מסר תואם שיוצב על הארגז ויגרום ללקוח להעדיף אותו על פני מוצרים אחרים, שאולי רצה לרכוש ברגע שנכנס לחנות. הגדלת כמות הקנייה ברגע כניסת הלקוח לחנות היא רווח נקי וחשוב לעסק שרוצה לשגשג.

 

יתרון יחסי

עסקים חייבים להשתמש בכל כלי שברשותם כדי להשיג יתרון על פני המתחרים הישירים והעקיפים שלהם. כולם משתכללים היום ולרובם יש מחלקות שלמות אשר עוסקות בשיווק, גם כאשר מדובר בעסק קטן באופן יחסי. מטרתם של ארגזי תאורה הוא לייצר את אותו יתרון יחסי של הגדלת הקנייה כאשר הלקוח נמצא בתוך בית העסק. כל דבר קטן נחשב כשמדובר במסרים שיווקיים, אפילו דברים שנראים קטנים, ולכן החשיבות של כל חידוש או תוספת היא גדולה מאוד בעולם של תחרות הולכת וגוברת.

 

ארגז תאורה המוצב במקום הנכון ואשר מציג את הסחורה בצורה טובה, יכול להיות כלי שיווקי שירים את העסק ויגרום למכירות הרצויות, בכמות שהוצבו ביעדים. לכן, במיוחד בבתי עסק שכוללים מזון או צעצועים לילדים, הצורך בארגז תאורה טוב ואיכותי הוא גדול מאוד.

ביג מדיה , מתקני פרסום בע"מ

רחוב גיסין 75 (בתוך המתחם) פתח תקווה

טל' 03-9221048

יצחק  054-4490906

רועי 054-6390906

פקס 03-9235243

דוא"ל :Bigmedia@Bezeqint.Net

ביג מדיה , מתקני פרסום בע"מ    |    רחוב גיסין 75 (בתוך המתחם) פתח תקווה    

רועי 054-6390906|    פקס 03-9235243    |    דוא"ל :bigmedia@bezeqint.net